Proč bydlet v Hostinném?

6 důvodů proč bydlet v Hostinném

1

Lokalita- Město Hostinné nabízí kompletní občanskou vybavenost: školy: MŠ, ZŠ, ZUŠ, DDM, Krkonošské gymnázium a střední odborná škola, Střední odborné učiliště a základní škola Sluneční.
obchody: Penny market, Jednota, drobní obchodníci a služby
lékaři: dětský lékař, praktičtí lékaři pro dospělé, zubaři, gynekologická ordinace, ortopedická a chirurgická ambulance, rehabilitace, klinická psychologie a psychoterapie, interní ambulance, lékárny, odběrové místo Oblastní nemocnice Trutnov, domov s pečovatelskou službou, pojišťovací kancelář

2

Sport  – Sportovní vyžití – Městská sportovní hala, Tělovýchovná jednota Tatran se 13 sportovními oddíly, Labská cyklostezka + další cyklotrasy, areál Koupaliště Hostinné, víceúčelové hřiště, pumptrackové hřiště
Kultura kulturní akce (kulturní slavnost Porciunkule, koncerty, letní kino), historické centrum města, Františkánský klášter (muzeum, galerie antického umění), kostel nejsvětější Trojice.

3

Finančně dostupné bydlení – Získejte svůj nový moderní domov nejen na skvělé adrese, ale i za příznivou cenu. Měsíční splátka hypotéky za domy našeho partnera vás vyjde mnohem levněji než nájemní bydlení.

4

Komfort – Inženýrské sítě pro RD 2 jsou vybudovány a zkolaudovány. Inženýrské sítě pro RD 11 – RD 15 budou vybudovány a zkolaudovány tak, aby bylo zajištěno jejich přivedení na hranice jednotlivých pozemků nejpozději do 31.12.2025. Domovní přípojky inženýrských sítí budou realizovány převážně ze strany vjezdů (vstupů) na pozemky a budou ukončeny v připojovacích objektech definovaných správci sítí. Jedná se o VODOVOD, KANALIZACE, ELEKTRO, VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ, kabelová televize, internet.

5

Podmanivé prostředí – Ne každý může najít domov v klidné a čisté lokalitě. Podmanivá příroda v okolí Hostinného vás okouzlí. Navíc míst, kam můžete vyrazit na procházku nebo výlet, je tu spousta.

6

Vše na jednom místě – Díky našemu partnerovi vyřídíte veškeré náležitosti k vašemu bydlení pod jednou střechou. Od výstavby domu, přes financování, interiérový design a energie až po nastěhování.

© Copyright bidlivhostinnem 2021

Nahoru

Tomuto webu dodal šťávu: